Anna Lewandowska ma trenera personalnego? “Żaden trener nie jest specjalistą od wszystkiego”

Jak donosi magazyn “Flesz” i media internetowe, Anna Lewandowska korzysta z pomocy trenera personalnego. Podobno trenerka fitness jest widywana w jednym ze stołecznych klubów sportowych, w którym ćwiczy pod okiem instruktora. Czy to prawda?

Lewandowska szybko wróciła do formy po ciąży

Lewandowska szybko wróciła do formy po ciąży (Instagram / @annalewandowskahpba)

Lewandowska to trenerka fitness. Układa zestawy ćwiczeń, organizuje obozy treningowe by Ann, opracowuje diety, wydaje książki na temat zdrowego odżywiania, sygnuje swoim nazwiskiem dietetyczne produkty spożywcze. Jest licencjonowanym trenerem. Ukończyła stosowne studia i prestiżowe kursy. Czy mimo to potrzebuje pomocy trenera w dbaniu o swoją sylwetkę?

Plotki

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Lewandowska zatrudniła trenera, który specjalizuje się w opracowywaniu zestawów ćwiczeń dla kobiet wracających do formy po ciąży. Podobno to sekret jej płaskiego brzucha miesiąc po urodzeniu Klary.

Zobacz też: Forma Anny Lewandowskiej po ciąży — motywuje czy denerwuje?

Być może jest w tym ziarno prawdy, ponieważ trenerka fitness wielokrotnie deklarowała w wywiadach, że nieustannie się dokształca. Spotkania na siłowni z innym trenerem to okazja do poszerzenia wiedzy z zakresu dyscypliny, jaką jest trening po porodzie.

Zobacz również: Jakie są najzdrowsze rodzaje kawy

Fakty

Anna Lewandowska szybko zdementowała pogłoski o korzystaniu z usług trenera osobistego. Przedstawiciele biura prasowego tej trenerki wystosowali do portalu jastrzabpost.pl oświadczenie o następującej treści:

Zobacz też: Placki z płatków owsianych. Prosty przepis Anny Lewandowskiej

“Dementujemy informacje, które pojawiły się w jednym z magazynów – Ania nie korzysta z porad trenera personalnego. Od wielu lat jest sportowcem z licznymi sukcesami, trenerem licencjonowanym i wykwalifikowanym, doskonali swój warsztat zarówno pod kątem wiedzy merytorycznej, jak również jako trener. W tym roku Ania poprowadzi kolejną edycję warsztatów dla kobiet w ciąży i przygotowujących się do macierzyństwa. Dwa razy do roku Ania organizuje swój autorski projekt, obozy treningowe, w których bierze udział za każdym razem ponad 100 uczestniczek. Obecnie Ania pracuje nad nowym planem treningowym, który ukaże się w przyszłym roku”.

Komentarz trenera personalnego

Byliśmy ciekawi, czy instruktorzy fitness korzystają nawzajem ze swojej pomocy, wymieniają się informacjami i doświadczeniami. Poprosiliśmy o komentarz Przemysława Wójcika, certyfikowanego trenera personalnego.

Oto co powiedział WP fitness instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji sporty siłowe:

— Druga osoba jest w stanie spojrzeć na naszą formę bardziej obiektywnie niż my sami. Uważam, że nawet mimo dużej wiedzy warto zgłosić się po poradę do innego trenera posiadającego oczywiście odpowiednie kwalifikacje. Niekiedy zdarza się, że jest on w stanie wyciągnąć z nas więcej lub te pokłady energii czy też zdolności, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy. Pomoc specjalisty może być też powodem ukierunkowania treningu, odpowiedniego prowadzenia, kiedy podopieczna jest w ciąży bądź po i niektóre ćwiczenia, obciążenie, intensywność powinny być indywidualnie dostosowane.

Trener personalny zwraca też uwagę na fakt, że “wiedza z zakresu treningu, żywienia i fizjoterapii jest ogromna. Żaden trener nie jest specjalistą od wszystkiego. Często obserwujemy współpracę między dietetykami, trenerami, fizjoterapeutami i jest to słuszny wybór. Dlaczego? Każda wskazówka specjalisty prowadzi nas do celu w zgodzie ze zdrowiem, które zawsze powinno być na pierwszym miejscu”.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

Jak gwiazdy fitness motywują do ćwiczeń na Instagramie? Patenty gwiazd kina, muzyki i sportu na zmotywowanie się do treningu Britney Spears wróciła do formy. Pochwaliła się treningiem na Instagramie Michelle Obama - jaką dietę stosuje była pierwsza dama USA? 5 rzeczy, których warto nauczyć się od Cameron Diaz Festiwal Filmów Sportowych Sztafeta 2017 – II edycja Miss AWF 2017 Dbaj o ciało, bądź jak Miss AWF Trenerzy aktorów, piosenkarek i modelek - Lee, Strom, Orbeck Oczyszczający koktajl Gwyneth Paltrow Forma na Miss'kę Trening Jennifer Lopez - 5 ćwiczeń autorstwa Tracy Anderson 8 rad trenerki fitness Tracy Anderson - guru gwiazd Sommer Ray — właścicielka „najseksowniejszych pośladków świata” Co się będzie działo na Babskim Dniu? Diety pudełkowe gwiazd. Co jedzą aktorki, modele i piosenkarki? Jak Kim Kardashian schudła 32 kilogramy? Mel B - od piosenkarki do trenerki fitness Kayla Itsines — biogram, dieta i trening Bikini Body Guide Nawilżanie skóry jesienią Popularne pary w świecie gwiazd fitnessu Nadzy crossfitowcy w kalendarzu kampanii BreastFit Biegiem przez Amerykę Carol Saraiva - sylwetka gwiazdy fitness z Brazylii

Popularne w tym tygodniu:

17-latka ma mięśnie niczym mężczyzna. Jest jak Schwarzenegger w spódnicy Anna Lewandowska ma trenera personalnego? “Żaden trener nie jest specjalistą od wszystkiego” Patenty gwiazd kina, muzyki i sportu na zmotywowanie się do treningu Jak gwiazdy fitness motywują do ćwiczeń na Instagramie?