Chodakowska zachwyca się Lewandowską: "Jest moją najlepszą przyjaciółką!"

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska od lat utrzymują, że nie są dla siebie konkurencją. Publicznie zapewniają o tym, że "grają w jednej drużynie", a ich zadaniem jest "poprawa jakości życia Polek".

Nie jest jednak tajemnicą, że Chodakowska próbowała skorzystać na ciąży Lewandowskiej… proponując treningi dla ciężarnych. Oficjalnie jednak Ewa kolejny raz zadeklarowała, że są najlepszymi przyjaciółkami i częścią sporowej rodziny.

Hity Instagrama


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

Przeklęty dzień zawodnika KSW! Najpierw rozbił głowę. A potem? Polska fitnesska zdradziła, ile przytyła podczas pandemii. "Mały sukces" "Forma życia". Partnerka Artura Szpilki gotowa na debiut w MMA! Skakanie na skakance Na tej diecie Natalie Portman schudła 10 kilogramów w kilka tygodni Robert Burneika wrócił do treningów. "Jeszcze coś tam jest" "Polski Hulk". Internauci zachwyceni niesamowitą sylwetką kulturysty "Kwarantanna nie przeszkadza w hipoksji". Zobacz, jak trenuje Adam Kszczot Fame MMA coraz bliżej? Kasia Dziurska bije jak bokser "Królowa sceny". Fani zachwyceni polską mistrzynią "Terminator". Polski zawodnik pokazał imponujące mięśnie Zbija wagę i czuje się coraz lepiej. Hafthor Bjornsson zachwyca muskulaturą

Popularne w tym tygodniu:

Smutek i szok przed Mr Olympia. Nie żyje słynny kulturysta Co za ciało! Polska fitnesska w zmysłowej odsłonie "Czy to jest kobieta?". Burza w sieci po zdjęciach 46-latki Pokazała się w bikini przy lustrze. "Rakieta" Burza po tragicznej śmierci kulturysty. "To brak szacunku" Nie śniła o tym nawet w snach. Wielki wyczyn przepięknej Polki "Trzeba zap... jeszcze ciężej". Piotr Borecki szczery do bólu po Mr Olympia Wygląda jak milion dolarów. Polka podbija Malediwy "Kur*** potknęłam się". Szczere wyznanie Polki Kulturysta rozbił bank! Ogromna różnica w zarobkach Zdjęła bluzkę i lawina ruszyła. To jej świątynia Sylwia Szostak opublikowała zmysłowe zdjęcie. Internet zapłonął!