Chodakowska zachwyca się Lewandowską: "Jest moją najlepszą przyjaciółką!"

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska od lat utrzymują, że nie są dla siebie konkurencją. Publicznie zapewniają o tym, że "grają w jednej drużynie", a ich zadaniem jest "poprawa jakości życia Polek".

Nie jest jednak tajemnicą, że Chodakowska próbowała skorzystać na ciąży Lewandowskiej… proponując treningi dla ciężarnych. Oficjalnie jednak Ewa kolejny raz zadeklarowała, że są najlepszymi przyjaciółkami i częścią sporowej rodziny.

Hity Instagrama


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

Sposoby aktorek i aktorów na atrakcyjną sylwetkę Diety pudełkowe gwiazd. Co jedzą aktorki, modele i piosenkarki? Koniec z wychudzonymi modelkami! Kto zostanie Supermodelką Plus Size? Zdradzamy, jak dba o linię Edyta Górniak Wiemy, jaką dietę stosuje Rihanna Chodakowska o braku czasu na ćwiczenia. “Przestań zasłaniać się dziećmi” Anna Lewandowska kończy dziś 29 lat! Oto, jak została gwiazdą Seksowna mama trójki dzieci. Jak schudła Agnieszka Chylińska? Dieta paleo i spacery - przepis na smukłą sylwetkę Magdy Mołek Gwiazdy, które przebiegły maraton Patenty gwiazd kina, muzyki i sportu na zmotywowanie się do treningu Skakanie na skakance