Chodakowska zachwyca się Lewandowską: "Jest moją najlepszą przyjaciółką!"

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska od lat utrzymują, że nie są dla siebie konkurencją. Publicznie zapewniają o tym, że "grają w jednej drużynie", a ich zadaniem jest "poprawa jakości życia Polek".

Nie jest jednak tajemnicą, że Chodakowska próbowała skorzystać na ciąży Lewandowskiej… proponując treningi dla ciężarnych. Oficjalnie jednak Ewa kolejny raz zadeklarowała, że są najlepszymi przyjaciółkami i częścią sporowej rodziny.

Hity Instagrama


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

Co to był za trening! Robert Lewandowski zmotywował mężczyzn Trening zaliczony. Imponujący biceps Roberta Burneiki! "Wchodzę na dobre tory". Była Miss Polski czeka na rozpoczęcie sezonu Umiałbyś tak zrobić? Piotr Lisek niczym akrobata Od najpopularniejszej ring girl do fitnesski. Dominika Bilska szykuje się do zawodów Mel B - od piosenkarki do trenerki fitness Koronawirus pokrzyżował mu plany. O pozytywnym wyniku dowiedział się tuż przed wylotem Polska fitnesska zdradziła, co je podczas świąt. Nie zapomniała o treningu Dźwiga niesamowite ciężary. 78-letnia trójboistka zachwyca "Największy sukces". Oczarowała sędziów i wraca do Polski z medalem "Rosyjska amazonka". Monstrualna sylwetka kulturystki Chodakowska, Lewandowska, Gacka. Poznaj polskie gwiazdy fitness

Popularne w tym tygodniu:

Hardkorowego Koksa wzięło na wspomnienia. Tak wyglądały jego mięśnie lata temu Pokazała się w bieliźnie i jej fankę zamurowało. "Jak zbudować taki poślad?" Jak to nosisz rozmiar L? Fani zszokowani wyznaniem fitnesski Pokazała więcej niż zwykle. Kasia Dziurska nigdy wcześniej nie publikowała tych zdjęć "Rosyjska Amazonka" pokazała zdjęcie i się zaczęło! "Najlepsze nogi kulturystyki" Forma przed zawodami w Dubaju. Tak kiedyś wyglądał "Hardkorowy Koksu" Znana modelka rozebrała się na śniegu. Szaleństwo w sieci "Napakowany jak autobus do Lichenia". O tym bicepsie Polaka jest głośno Mówili jej "będziesz wyglądać jak facet". Zdjęła spodnie i pokazała efekty Niecodzienna stylizacja Roberta Burneiki. Fani wbili szpilkę Upadł przed domem i zmarł. Niedawno ciężko przechodził COVID-19 Sędzia rozgrzała internautów. "Żyleta"