Chodakowska zachwyca się Lewandowską: "Jest moją najlepszą przyjaciółką!"

Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska od lat utrzymują, że nie są dla siebie konkurencją. Publicznie zapewniają o tym, że "grają w jednej drużynie", a ich zadaniem jest "poprawa jakości życia Polek".

Nie jest jednak tajemnicą, że Chodakowska próbowała skorzystać na ciąży Lewandowskiej… proponując treningi dla ciężarnych. Oficjalnie jednak Ewa kolejny raz zadeklarowała, że są najlepszymi przyjaciółkami i częścią sporowej rodziny.

Hity Instagrama


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Gwiazdy:

Polski trener gwiazd "Songo" jak Van Damme. "Szacun" "Będę czuła ból". Joanna Jędrzejczyk po treningu Polak jedzie na turniej Schwarzeneggera. Ale forma! W bikini z medalami w łóżku. Podwójne świętowanie u zjawiskowej fitnesski "Uciekła" z Polski przed zimą. Przesłała "pocztówkę" z Barcelony Urodziwa fitnesska zdradziła swoją największą zmorę. Ciężko w to uwierzyć Przed lustrem ściągnął koszulkę. Miał się czym pochwalić Chłopak Dziurskiej rozwalił system. Internautom opadły szczęki Zamknięte siłownie problemem nie tylko w Polsce. Brytyjski właściciel ukarany grzywną Zdjęcie polubiła sama Anna Lewandowska. Opalona trenerka zachwyca seksapilem "Nie będzie wesoło". Jej zdjęcie i mocne słowa wywołały poruszenie w sieci Zdecydowała się na spontaniczną sesję. Wywołała efekt "wow"

Popularne w tym tygodniu:

Miss Polski nie podbiła Europy. Mówi wprost, czego jej zabrakło "Jesteś takim kotem". Zrobiła imponujący postęp w ciągu roku Tragedia podczas spaceru. Nie żyje Andrea Tedeschi "O to mnie jeszcze nie pytali". Znana trenerka w słynnym programie? Nie gryzła się w język. Konkretnie odpowiedziała hejterom Pudzianowski i Renault Megane. Zdjęcie robi furorę "Definicja pięknej sylwetki". Wystarczyło jedno zdjęcie Ma ponad 40 lat, a wciąż zachwyca. "Nie można oderwać oczu" Pokazała, jak wygląda cztery tygodnie po porodzie. "Moje ciało mnie zaskakuje" Tajemnicza śmierć influencerki. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu Kasia Dziurska odsłoniła brzuch. "Boska forma" "Ślub nigdy nie był moim marzeniem". Wtedy zmieniła zdanie