Nie lubisz biegać? Zacznij chodzić

Spacerowanie to najprostszy sposób na zachowanie dobrej kondycji. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu, długiej rozgrzewki. Wystarczy każdego dnia przemierzyć na nogach jakąś odległość - do pracy, po zakupy. Można wysiąść na wcześniejszym przystanku autobusowym lub zrezygnować raz na jakiś czas z samochodu. Sprawdź, jakie korzyści dla zdrowie przyniesie codzienny marsz.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Koronawirus. Czy wolno uprawiać sport w dobie pandemii? Przysiad Bułgarski - warianty, technika, uwagi Mostek gimnastyczny. Jak prawidłowo go zrobić? Pompki - trening, który możesz zrobić wszędzie. Wystarczą dwie koszulki Larry Williams dba o formę. Jego wyczyny na treningach robią wrażenie Ile powinno się spać? Zadbaj o prawidłowy sen. To twoja darmowa regeneracja! Ćwiczenia dla seniorów - recepta na długowieczność Pechowa kontuzja Sergio Olivy Jr. Doznał jej podczas snu Fitness na wodzie? Teraz to możliwe Była lekkoatletka zrobiła imponujący przewrót. Jej partner nie był w stanie tego powtórzyć Jakie efekty dają drążki do ćwiczeń? Jak wybrać drążki do ćwiczeń w domu? Tam gdzie kończy się walka z otyłością, zaczyna się batalia o ciało.

Popularne w tym tygodniu:

Pierwsze sukcesy polskiej fitnesski. Lata treningów nie poszły na marne! Polski kulturysta wyłączony z życia. "Zawody i treningi poszły na inny plan" Były polski żużlowiec zbudował atletyczną sylwetkę. "Miał być ogień i był ogień!" Jak to możliwe? W pięć lat został Supermanem Ból kręgosłupa lędźwiowego - ćwiczenia, które przyniosą ulgę Nie sposób tego nie skomentować. Zobacz, jak zmieniła się sylwetka kulturysty Ostroga piętowa – przyczyny, profilaktyka i ćwiczenia Orbitrek czy rowerek - co lepsze? Który sprzęt daje lepsze efekty? "Najlepsza klata w polskiej kulturystyce". To nie fotomontaż! Wielka gwiazda fitness pokazała, jak uczciła urodziny. Nigdy tego nie zrobiła Wpis polskiej fitnesski odbił się szerokim echem. "Nikt nie ma prawa tego robić" Siła czy kondycja? Jak pracować nad siłą i kondycją jednocześnie?