Nie lubisz biegać? Zacznij chodzić

Spacerowanie to najprostszy sposób na zachowanie dobrej kondycji. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu, długiej rozgrzewki. Wystarczy każdego dnia przemierzyć na nogach jakąś odległość - do pracy, po zakupy. Można wysiąść na wcześniejszym przystanku autobusowym lub zrezygnować raz na jakiś czas z samochodu. Sprawdź, jakie korzyści dla zdrowie przyniesie codzienny marsz.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening - jak zacząć? Jak zmotywować się do treningu? Statyczne ćwiczenia rozciągające - dziewiątka, pierścień Totalna miazga! Polski kulturysta straszy rywali Wszystko albo nic! Ukrainiec straszy przeciwników Siatkówka połączyła ich na całe życie. Teraz mają kolejny powód do dumyMATERIAŁ PROMOCYJNY Trener Reprezentacji Szwajcarii w piłce nożnej - Murat YakınMATERIAŁ PROMOCYJNY Polski kulturysta zachwycił internautów. "Jesteś hardcorem" Ujawniła wiadomość od hejtera. "Jestem mu bardzo wdzięczna" Zalety bikram jogi Chcesz ćwiczyć na dworze? Wyróbuj trening z deskorolką Przybyła, zobaczyła, zwyciężyła. Tak Polka pożegnała się z Maltą Ćwiczenia na gibkość - jak poprawić gibkość?

Popularne w tym tygodniu:

Najsilniejsza uczennica na świecie. Ma tylko 9 lat Zostało mu pięć tygodni. Polak ma potencjał Widać każdy jej mięsień. Polka znowu imponuje Spróbuj to powtórzyć. 50-latka zadziwiła na siłowni Pokazał swoje "lotnisko". W komentarzach zawrzało "Apetycznych pokus jest naprawdę wiele". Mistrzyni Polski trzyma jakość "Najlepsza forma w historii". Błyszczała na scenie "Jest moc". Polak straszy rywali To był punkt zwrotny. Zobacz, jak wyglądała 10 lat temu Nie utrzymał sztangi. Chwila grozy na pomoście Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu dla całej rodzinyMATERIAŁ PROMOCYJNY Nagrała swoje plecy w lustrze. "To jest sztuka"