Nie lubisz biegać? Zacznij chodzić

Spacerowanie to najprostszy sposób na zachowanie dobrej kondycji. Nie wymaga specjalistycznego sprzętu, długiej rozgrzewki. Wystarczy każdego dnia przemierzyć na nogach jakąś odległość - do pracy, po zakupy. Można wysiąść na wcześniejszym przystanku autobusowym lub zrezygnować raz na jakiś czas z samochodu. Sprawdź, jakie korzyści dla zdrowie przyniesie codzienny marsz.

BIEGANIE DLA KAŻDEGO

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

"Piękne nogi". W samym bikini pozowała przed lustrem Lata lecą: 2009 vs 2019. Zobacz, jak zmieniła się polska fitnesska Trening push-pull - specyfika, typy ćwiczeń, zalety Jak zacząć ćwiczyć? "Te uda ciągle rosną". Ich rozmiar robi wrażenie Sztuki walki - najpopularniejsze rodzaje. Aikido, karate, judo, tai-chi, taekwondo - czym się różnią? Efekty podciągania podchwytem i nachwytem. Typy podciągania na drążku dla początkujących Pręży muskuły w basenie. Internauci komentują Ile kosztuje dbanie o dobrą kondycję fizyczną? Trening - jak zacząć? Jak zmotywować się do treningu? Tłusty czwartek 2020. Jak spalić pączki? Gdy pokaże brzuch, wszyscy wpadają w kompleksy. Co za mięśnie!

Popularne w tym tygodniu:

Mówią na niego "Bułgarski Czołg". Nie przestaje rosnąć Żona sprawdziła jego formę. Szczęka opadła jej z wrażenia Mówią na nią "Fit Babcia". Nie zgadniesz, ile ma lat Obiecał kibicom jedno. Padła ważna deklaracja Ma czym postraszyć. "Bestia" z Ukrainy wchodzi do gry Odsłoniła brzuch krótko przed zawodami. Robi wrażenie! Zaprezentował swoje potężne mięśnie. "Tylko nie mówcie nikomu" Zasłonił słynną budowlę. Swoimi "bickami"