MMA. Co za siła i szybkość! Kapitalny pokaz Polki

Sygnały świadczące o tym, że organizm jest przepełniony toksynami

Ciało człowieka jest niezwykle precyzyjną machiną. Gdy dzieje się coś niepokojącego, organizm niemal natychmiast zaczyna wysyłać sygnały o tym świadczące. I tak np. zawroty głowy oraz osłabienie mogą świadczyć o anemii, a mroczki przed oczami o spadającym poziomie cukru we krwi. Okazuje się, że organizm sygnalizuje również fakt przepełnienia toksynami. Ten problem może dotykać każdego. Obecnie mamy z nimi styczność prawie wszędzie. Oddychamy silnie zanieczyszczonym powietrzem, jemy produkty spożywcze przepełnione konserwantami oraz nosimy ubrania uszyte ze sztucznych materiałów.

123rf

Ten artykuł ma 5 stron:

Walka z toksynami

— W kosmetykach i żywności występują substancje chemiczne, np. dodatki E, ale te dawki nie powodują sytuacji zagrażających życiu. Możemy mieć również do czynienia z reakcjami alergicznymi. Gdy natomiast substancje chemiczne znajdują się w powietrzu, to ich działanie będzie w wielu przypadkach nieprzewidywalne. Bóle głowy to objawy niezwykle niecharakterystyczne. Świadczą o wielu innych chorobach. Gdy mamy migrenę, rzadko myślimy, że to może być skutek działania toksyn — tłumaczy dr. n. med. Piotr Burda, konsultant krajowy w dziedzinie toksykologii klinicznej.

Przepis na poranny napój oczyszczający z toksyn

Zobacz również: 2-tygodniowa dieta detoksykująca pozwala oczyścić organizm

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Wygraj zestaw garnków ze stali nierdzewnej Jadłospis dzienny dla osób, które chcą „jeść czysto” Torcik Mars w bezglutenowej wersji Mięso strusia – zdrowe, choć niedoceniane. Sprawdziliśmy, jak smakuje Zupa krem z groszku z miętą i octem balsamicznym 4 triki przydatne w kuchni Grillowany ogon homara w sosie z białego wina i masła Przepis na wrap z grillowanym kurczakiem i warzywami Przepis na domowe masło migdałowe Jak przygotować przyjęcie we włoskim stylu? Codzienne błędy powodujące szybsze starzenie się organizmu Zdrowa dieta urody Ci doda! Kondycja włosów a dieta