Trening bez wysiłku. Robi cuda z sylwetką (WIDEO)

Zdrowy człowiek powinien codziennie robić 100 000 kroków, czyli 6-8 kilometrów. Długie spacery są szczególnie zalecane osobom, które prowadzą siedzący tryb życia. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że chodzenie może być również formą treningu.

W trakcie spacerów warto zmieniać tempo chodzenia od bardzo szybkiego do bardzo wolnego. Dzięki temu wzmocnimy mięśnie oraz zredukujemy tkankę tłuszczową na brzuchu oraz pośladkach. Podczas chodzenia ważna jest również postawa. Człowiek powinien być wyprostowany.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening na płaski brzuch ABS - na czym polega i na jakie efekty możemy liczyć? Wiosłowanie sztangą w opadzie i na ławce. Czy wiosłować sztangą nachwytem czy podchwytem Zdrowy kręgosłup a pilates. Czy pilates jest zdrowy dla kręgosłupa? Całe życie dążyła do takiej sylwetki. Internauci podzieleni w ocenach Triathlon pod dachem. Debiut imprezy Indoor Triathlon Gdynia Ćwiczenia na klatkę piersiową w domu bez sprzętu Moda czy wygoda: jaki strój na siłownię wybrać? Biceps ponad 50 cm? Rosyjska kulturystka opowiedziała o swoich przyzwyczajeniach żywieniowych Były piłkarz ŁKS-u zmienił się nie do poznania. "Prawie kulturysta" Trening piramidalny - zalety "Ktoś powiedział, że nie mam pleców". Mistrzyni bikini fitness zaimponowała internautom Koronawirus. Czy można biegać, jeździć na rowerze, wędkować?

Popularne w tym tygodniu:

"Nogi marzenie". Fani zachwyceni jej najnowszym zdjęciem Odsłoniła udo i się zaczęło. Co za komentarze Zrezygnowała z ekstremalnej diety. Tak zmieniło się jej ciało "Łapy większe niż u innych nogi". Lawina komentarzy pod zdjęciem "Nowego Hulka" Polska trenerka sporo odsłoniła. "Piękna sylwetka" To mogło fatalnie się skończyć. Tego na siłowni nie rób! Nagrała, co zrobił na siłowni. Później przeprosiła Co się stało z jego brzuchem?! Imponujący film Był dwa dni "na pompie". Niesamowity efekt Twój zdrowy brzuch. Sposób na płaski brzuch