Trening bez wysiłku. Robi cuda z sylwetką (WIDEO)

Zdrowy człowiek powinien codziennie robić 100 000 kroków, czyli 6-8 kilometrów. Długie spacery są szczególnie zalecane osobom, które prowadzą siedzący tryb życia. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że chodzenie może być również formą treningu.

W trakcie spacerów warto zmieniać tempo chodzenia od bardzo szybkiego do bardzo wolnego. Dzięki temu wzmocnimy mięśnie oraz zredukujemy tkankę tłuszczową na brzuchu oraz pośladkach. Podczas chodzenia ważna jest również postawa. Człowiek powinien być wyprostowany.

Ćwiczenia na różne partie ciała


Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Trening Chudotwórcy - Konrada Gacy Pole dance "Nadchodzi tsunami". Popek nabuzowany przed walką Treningi EMS - co to jest? Impulsy elektryczne pomogą w odchudzaniu i rzeźbieniu sylwetki "Ty już nie masz talii!". Zdjęcie fitnesski podzieliło internautów Trening na mięśnie brzucha od pięknej fitnesski. Potrzeba tylko 10 minut Bilety na Go Active Show 2018 już w sprzedaży! Choroba wieńcowa Trening plyometryczny. Ćwiczenia plyometryczne, plyometria - co to? Posiłek przedtreningowy Masaż sportowy jako element odnowy biologicznej zawodnika. Rodzaje masażu "Ten trening to jest ogień". Ćwiczenia na pośladki od polskiej fitnesski

Popularne w tym tygodniu:

"Tu nie ma filozofii". Pochwalił się efektowną przemianą "Muskularna bogini". Tak mówią o 71-latce Te urządzenia pomogą ci osiągnąć najlepsze sportowe wynikiMATERIAŁ SPONSOROWANY "Dziewczyna w bikini". Mama dwójki dzieci spełnia marzenia Podniósł ogromny ciężar. Zaraz potem zrobił show Niesamowita zmiana. "Niech efekty mówią za siebie"