Skutki zażywania efedryny

W celu poprawienia wydolności organizmu osoby uprawiające sport często sięgają po efedrynę. Poprawa wyników sportowych spowodowana jej działaniem, niestety już tak pozytywnie nie przekłada się funkcjonowanie organizmu. Warto poznać skutki krótkotrwałego, jak i długotrwałego stosowania efedryny, których nie należy bagatelizować.

Środki ułatwiające odchudzanie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Przygotowania do zawodów idą pełną parą. Kulturysta pokazał olbrzymie uda Metamorfoza Marty Dudzińskiej robi wrażenie. "Nie ma dróg na skróty" Najlepsze ćwiczenie, najlepszy trening... Zobacz Tanyę Poppett w akcji Na czym polega callanetics? Jak zrobić pompki tricepsowe? Jak wybrać smartband? Trening na redukcję – zasady, plan treningowy Jej kariera wisiała na włosku. Wszystko przez wydęty brzuch Plan treningowy w domu. Co w nim uwzględnić i jak wybrać ćwiczenia? Z piłkarza do kulturysty. Efektowna przemiana Jose Mari Romero Trening cardio - na czym polega? Co to jest trening cardio? Jak leczyć stłuczone lub obciążone stawy?

Popularne w tym tygodniu:

"Łapa robi wrażenie"! Weteran kulturystyki pokazał moc Trudno o lepszą motywację. 53-latek pokazał umięśnione nogi Piękna trenerka miała groźny wypadek! Pokazała obrażenia Tak wygląda relaks seksownej polskiej fitnesski. Fani oszaleli z zachwytu! "Będzie forma dowalona jak pierogi na wigilię". Wystarczyło, że polski kulturysta opublikował zdjęcie Usłyszała: nie nadajesz się do tego sportu. Niesamowite, co stało się później Boli od samego patrzenia. "Predator" zaprezentował monstrualne uda Trening z "Hardkorowym Koksem" wart fortunę! Znamy cenę Jako 13-latek stracił rękę. Teraz podnosi olbrzymie ciężary Ciążowy brzuszek? Żaden problem! Justyna Kowalczyk wciąż trenuje Piękna fitnesska na wakacjach. Zdjęcie z plaży rozpaliło zmysły "Bomba". Zawody we wrześniu, a ona już ma niesamowitą sylwetkę