Skutki zażywania efedryny

W celu poprawienia wydolności organizmu osoby uprawiające sport często sięgają po efedrynę. Poprawa wyników sportowych spowodowana jej działaniem, niestety już tak pozytywnie nie przekłada się funkcjonowanie organizmu. Warto poznać skutki krótkotrwałego, jak i długotrwałego stosowania efedryny, których nie należy bagatelizować.

Środki ułatwiające odchudzanie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Seks - zaskakujące korzyści z seksu Najlepsze nogi IFBB? Kulturysta "zdradza" receptę Zalety jumping fitness To nie jest fotomontaż! Żołnierz Marines podbija internet "Nie mam słów". Wystarczyło jedno zdjęcie z wakacji, by fani zaniemówili Pilates - co to jest? Główne zasady i efekty treningu Piwna joga dla fanów uduchowionej formy aktywności i piwa "Ty to chyba uran wbijasz". Polak zachwyca na tydzień przed Mr. Olympia Pośladki - jakie ćwiczenie wybrać? Produkty, dzięki którym wyrzeźbisz mięśnie Turbo Trening na Zgrabne Pośladki Co z tym ABS-em ?

Popularne w tym tygodniu:

"Zobaczymy, zobaczymy". "Bestia" z Ukrainy straszy rywali 12-letnia dziewczynka dźwiga ciężary. Eksperci: "Dominatorka" "Genetyka". Przeszedł niesamowitą transformację Odpowiedział na wybory Santosa. Chce zastąpić w kadrze Krychowiaka Wyskoczyła na 20 minut na plażę. Pozowała w samym bikini Polska gwiazda odsłoniła brzuch. "Robię formę plażową" Patrzyli tylko na nią. Filmik z siłowni hitem internetu Trening w modnym stylu. Te sportowe ubrania i akcesoria będziesz chętnie nosić także poza siłownią! Wiek to tylko liczba. Duże ciężary niestraszne dla 72-latka Ależ przemiana! Potrzebowała zaledwie dwóch lat