Skutki zażywania efedryny

W celu poprawienia wydolności organizmu osoby uprawiające sport często sięgają po efedrynę. Poprawa wyników sportowych spowodowana jej działaniem, niestety już tak pozytywnie nie przekłada się funkcjonowanie organizmu. Warto poznać skutki krótkotrwałego, jak i długotrwałego stosowania efedryny, których nie należy bagatelizować.

Środki ułatwiające odchudzanie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Co to jest trening AMRAP? Dlaczego warto go praktykować? Chcesz poćwiczyć wspólnie? Oto zestaw ćwiczeń od kulturysty Ulissesa i jego żony Coś niesamowitego! Nowy rekord świata w planku (wideo) Czym się różni smartwatch od smartbanda? Pilates TABATA: Czy działa? Jak dużo kalorii można spalić? 14,5kcal/min brzmi nieźle?, ale musisz zasłużyć! Joga może być bardziej niebezpieczna niż wcześniej sądzono Trener personalny. Kiedy warto skorzystać z usług trenera personalnego? Fakty i mity na temat jogi Plecy w kształcie litery V: ćwiczenie "martwy ciąg" Ból serca – co może oznaczać? Jak się zmotywować? Spadek motywacji - jak sobie z nim radzić?

Popularne w tym tygodniu:

74-letni Schwarzenegger nie odpuszcza. Co za forma! Co za kaloryfer! Ukrainiec zaimponował internautom Odsłoniła brzuch i się zaczęło. Zdjęcie poróżniło internautów To nie jest fotomontaż! "Jej nogi są twarde jak skała" Polski trener robi furorę. "Dzik" Lil Masti pozuje w samym bikini. "Forma życia"