Wygląda jak cyborg. Piękna Polka napięła wszystkie mięśnie
ROBERT CZYKIEL • dawno temu • 15 komentarzyNa pierwszy rzut oka wiele osób by nie powiedziało, że to utytułowana kulturystka. Anna Banks jednak kiedy jest w najlepszej formie i napnie mięśnie, to wszyscy na nią patrzą z podziwem.

Anna Banks w sieci często publikuje seksowne fotografie w bieliźnie i to z pięknych zakątków świata. Wtedy trudno u niej zauważyć imponującą muskulaturę, którą potem się chwali w trakcie sezonu.
To nie powinno dziwić. Kulturystyki po startach zmieniają dietę i ćwiczenia, przez co ich ciało się ma okazję się zregenerować. Kiedy jednak zbliżają się zawody, to zaczyna się ciężka praca, której efekty potem zwalają z nóg.
Anna Banks jest tego świetnym przykładem. Na Instagramie zaprezentowała zdjęcie, na którym napięła wszystkie swoje mięśnie. Można pokusić się o porównanie, że wygląda jak cyborg.

To zdjęcie prawdopodobnie zostało wykonane, gdy "Banksy" była w pełnym treningu. Teraz ma trochę luzu, ale pewnie już niebawem zacznie startować w zawodach i znowu będzie się chwalić efektownymi mięśniami.
Trening bicepsów — jakie ćwiczenia wykonywać? (FABRYKA SIŁY)

Polecane przez autora:
- Sylwetka niemal idealna. Widać nawet żyły
- Pojechała na wakacje i wskoczyła w bikini. Co za widok
- Tylko spójrz. Tak wyglądają nogi gwiazdora Hollywood
Najnowsze

Pyszne źródła magnezu
MATERIAŁ PROMOCYJNY
Ten artykuł ma 15 komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze