#FitMotywatory

#FitMotywatory to baza grafik motywacyjnych, które mają zachęcić Was do prowadzenia zdrowego stylu życia: rozpoczęcia i kontynuowania regularnej aktywności fizycznej oraz przestrzegania zasad racjonalnego żywienia. Znajdziecie tu cytaty z wypowiedzi medialnych m.in.: sportowców różnych dyscyplin, trenerów fitness i postaci reprezentujących inne dziedziny życia. Wszystkie mają na celu zmotywowanie do podjęcia działań w kierunku zmian na lepsze.

Ten artykuł ma 4 strony:

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jak ćwiczyć fit ball? Pierwszy trening nago dla brytyjskich fanatyków naturyzmu Ma 75 lat na karku i zakochała się w siłowni. Fit babcia pręży muskuły Czy na pewno poprawnie ćwiczysz Pośladki ? Ten trening na pośladki wykonasz wszędzie. Wystarczy jeden przyrząd Brazylijskie pośladki – trening, dieta Trening fat burning - efektywne ćwiczenia aerobowe nieobciążające stawów Ten trening na pewno cię zmęczy! I spali mnóstwo kalorii Odnowa psychosomatyczna - niezbędny element w dobie koronowirusa Superkompensacja - co to takiego w treningu siłowym i jak ją wykorzystać? Musisz tego spróbować! Siedem zabawnych ćwiczeń z gumą oporową Ile musisz ćwiczyć, żeby spalić pączki?

Popularne w tym tygodniu:

Jego gigantyczne, nienaturalne bicepsy wzbudzają kontrowersje. Teraz zawalczy u Najmana "Super forma". Polska mistrzyni zachwyciła mięśniami Obłędne zdjęcie polskiej trenerki. Przeszła dużą metamorfozę Polski kulturysta wyłączony z życia. "Zawody i treningi poszły na inny plan" Biceps ponad 50 cm? Rosyjska kulturystka opowiedziała o swoich przyzwyczajeniach żywieniowych Na co dzień pracuje w korporacji. Bikini fitness to jej żywioł! Poznajcie Paulinę Trener musiał odklepać. Partnerka Artura Szpilki straszy rywalkę Jak to możliwe? W pięć lat został Supermanem Nie sposób tego nie skomentować. Zobacz, jak zmieniła się sylwetka kulturysty Ostroga piętowa – przyczyny, profilaktyka i ćwiczenia Na takie pośladki polska mistrzyni pracowała latami. Efekt jest porażający! Wielka gwiazda fitness pokazała, jak uczciła urodziny. Nigdy tego nie zrobiła