#FitMotywatory

#FitMotywatory to baza grafik motywacyjnych, które mają zachęcić Was do prowadzenia zdrowego stylu życia: rozpoczęcia i kontynuowania regularnej aktywności fizycznej oraz przestrzegania zasad racjonalnego żywienia. Znajdziecie tu cytaty z wypowiedzi medialnych m.in.: sportowców różnych dyscyplin, trenerów fitness i postaci reprezentujących inne dziedziny życia. Wszystkie mają na celu zmotywowanie do podjęcia działań w kierunku zmian na lepsze.

Ten artykuł ma 4 strony:

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Jak jeździć na rolkach? Poznaj zalety jazdy na rolkach Rozgrzewka przed treningiem. Dlaczego nie powinniśmy z niej rezygnować? Ćwiczenia na bramie dla wszystkich. Pomogą nie tylko w pracy nad bicepsami Intensywne ćwiczenie Mariki Popowicz. Potrafiłbyś tak zrobić? Uroda, jędrne ciało i ogromna siła. Tak wygląda najseksowniejsza atletka świata Joga pomogła jej pokonać chorobę psychiczną Szukasz inspiracji do treningu? Stephanie Sanzo pokazała ćwiczenia z hantlami Ćwiczenia na brzuch po cesarce - kiedy i jakie ćwiczenia? Profilaktyka chorób serca Jakie partie ciała wyrzeźbisz, ćwicząc na tych sprzętach? Tabata ćwiczenia. Tabata trening, czyli szybkie odchudzanie dla zapracowanych TABATA: Czy działa? Jak dużo kalorii można spalić? 14,5kcal/min brzmi nieźle?, ale musisz zasłużyć!

Popularne w tym tygodniu:

"Żyleta", "Ale kosa". Polka straszy rywalki "Nie jestem idealna". Internauci mają odmienne zdanie Jej ciało tego potrzebuje. "Kobieta-guma" zachwyca "Miażdży system". Polka zachwyca figurą To nie fotomontaż! Ma "podwójny biceps" 9 ćwiczeń na super wyrzeźbiony brzuch "Przygniotła" go maszyna! Pokazał nagranie Jak się ubrać na siłownię? Wybieramy ubrania fitness!