#FitMotywatory

#FitMotywatory to baza grafik motywacyjnych, które mają zachęcić Was do prowadzenia zdrowego stylu życia: rozpoczęcia i kontynuowania regularnej aktywności fizycznej oraz przestrzegania zasad racjonalnego żywienia. Znajdziecie tu cytaty z wypowiedzi medialnych m.in.: sportowców różnych dyscyplin, trenerów fitness i postaci reprezentujących inne dziedziny życia. Wszystkie mają na celu zmotywowanie do podjęcia działań w kierunku zmian na lepsze.

Ten artykuł ma 4 strony:

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Wrzuciła zdjęcie z szatni. "Ulubiona partia" 7 najlepszych treningów na zgrabne pośladki 39 kg mięśni w 7 lat? Regan Grimes zaimponował internautom Trening całego ciała? Massy Arias pokazuje, jak ćwiczyć Afera na zawodach. Zobacz, co zrobił po zejściu ze sceny Waży 73 kg, a w trójboju zaliczył... ponad 800 kg! Z maseczką na twarzy. Wielki wyczyn Amerykanina Chondromalacja rzepki - jak rozpoznać, jak leczyć, jaki sport uprawiać? Turbo Trening na Zgrabne Pośladki Ćwiczenia spalające najwięcej kalorii "Od pasa w górę". Natalia Gacka ciągle inspiruje Kosmetyki dla sportowców - kremy, balsamy, żele, sztyfty Zostań fanką zajęć fitness!

Popularne w tym tygodniu:

Wrzuciła zdjęcie z szatni. "Ulubiona partia" "Mam co robić". Zdradził, ile chce zrzucić kilogramów "Nogi marzenie". Fani zachwyceni jej najnowszym zdjęciem Odsłoniła udo i się zaczęło. Co za komentarze Zrezygnowała z ekstremalnej diety. Tak zmieniło się jej ciało "Łapy większe niż u innych nogi". Lawina komentarzy pod zdjęciem "Nowego Hulka" Polska trenerka sporo odsłoniła. "Piękna sylwetka" To mogło fatalnie się skończyć. Tego na siłowni nie rób! Nagrała, co zrobił na siłowni. Później przeprosiła