#FitMotywatory

#FitMotywatory to baza grafik motywacyjnych, które mają zachęcić Was do prowadzenia zdrowego stylu życia: rozpoczęcia i kontynuowania regularnej aktywności fizycznej oraz przestrzegania zasad racjonalnego żywienia. Znajdziecie tu cytaty z wypowiedzi medialnych m.in.: sportowców różnych dyscyplin, trenerów fitness i postaci reprezentujących inne dziedziny życia. Wszystkie mają na celu zmotywowanie do podjęcia działań w kierunku zmian na lepsze.

Ten artykuł ma 4 strony:

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Kifoza piersiowa pogłębiona i spłycona. Czym jest i jak można ją leczyć? Euro 2016: oglądasz, grasz, jesz? Pamiętasz o kaloriach? "Trening siłowy robi z nas babochłopów?" Trenerka rozpaliła fanów Imponująca sylwetka Martyna Forda. Kulturysta zdradził, jak na nią pracował Pompki. Zobacz, jak prawidłowo je wykonywać Trening z linami - efekty "W internecie wszyscy fit, a na żywo?". Polka zaskoczona tym, co zobaczyła Rozciąganie mięśni. Dołącz te ćwiczenia do rozgrzewki, a zapobiegniesz kontuzjom Embrace Your Nature Najnowsza kolekcja 4F i Anny Lewandowskiej to podkreślenie siły kobiecej natury.MATERIAŁ SPONSOROWANY DOŁĄCZ DO WYZWANIA UA ALL OUT MILEMATERIAŁ SPONSOROWANY "Podnoszenie ciężarów czyni cię męskim?". Polska fitnesska wygląda jak milion dolarów Na czym polega step aerobik?

Popularne w tym tygodniu:

Jest cieniem samej siebie. Szczere wyznanie partnerki Milika Partnerka Ronaldo nie oszczędzała się. Efekty widać gołym okiem 73-letnia babcia skradła show na siłowni. Zobacz, co zrobiła Kilka lat temu ważył 150 kg! Dziś Polak zachwyca formą na scenie Najbardziej muskularny człowiek świata? "Słowacki Hulk" straszy rywali Wróciła na siłownię po operacji. "Jest pod górkę" "Mutant" z USA. Patrząc na zdjęcie wiadomo, skąd taki pseudonim Piękny widok. Tak świętowały Dzień Matki Takiego tańca na rurze jeszcze nie widziałeś. Polka zaszalała "Tu nie ma filozofii". Pochwalił się efektowną przemianą "Muskularna bogini". Tak mówią o 71-latce Te urządzenia pomogą ci osiągnąć najlepsze sportowe wynikiMATERIAŁ SPONSOROWANY