Sałatka caprese

Pomidory, bazylia i mozzarella - te produkty zostały dla siebie stworzone. Razem tworzą bardzo smaczną i zdrową sałatkę, którą Włosi nazywają caprese. Minimum pracy, maksimum przyjemności podczas jedzenia. Polecamy!

Zdrowe i lekkie przepisy


Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Zdrowe odżywianie:

Nietypowy składnik smoothie, który może zapobiec nowotworowi żołądka ARBUZOWE LOVE z MASCARPONE Jak zerwać ze słodyczami? Właściwości orzechów kola. Mogą zastąpić "małą czarną" Zaskakujące zmiany, które zauważysz po odstawieniu mleka Produkty "Light" - czy naprawdę? Śniadanie na przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, czyli JAGLANKA w roli głównej Jak dobrze zacząć dzień, czyli co powinien jeść rano sportowiec? Kilka sygnałów świadczących o tym, że pijesz za mało wody Co się stanie, kiedy przestaniesz pić gazowane napoje? Co dzieje się w organizmie, gdy rezygnujesz z mięsa Chcesz schudnąć? Włącz do menu te superprodukty

Popularne w tym tygodniu:

Cholesterol. Co jeść przy wysokim poziomie cholesterolu? Dieta na obniżenie cholesterolu Ile owoców dziennie? Czy można je zjadać w dowolnych ilościach?