Suplementacja chlorellą

Chlorella to mała alga, w której kryje się ogromna moc witamin i minerałów. Swój zielony kolor zawdzięcza chlorofilowi, którego ma najwięcej spośród wszystkich roślin na świecie. W środowisku wodnym przetrwała dwa i pół miliarda lat. Na terenie Azji jest najczęściej stosowanym suplementem diety. Europejczycy powoli odkrywają chlorellę, której suplementacja poprawia stan naszego zdrowia i skóry, a do tego wspomaga odchudzanie oraz dodaje energii.

Zalety suplementacji chlorellą

Zalety suplementacji chlorellą (123RF)

Środki ułatwiające odchudzanie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Diety i odchudzanie:

Jedno białko odpowiada za to, czy tłuszcz spalasz, czy gromadzisz Dlaczego warto sięgać po truskawki? Odchudzanie. Jak wygląda w praktyce? Prosty Fitness [Lekcja 31] Węglowodany czyli cukry Wspomaganie odchudzania - czy stosować suplementy? Tania dieta odchudzająca - jadłospis. Tygodniowy jadłospis odchudzający. Produkty kupisz w dyskontach Już tak nie wygląda. Znany YouTuber schudł 50 kg! Wpływ diety na odporność organizmu, część 2 Poznaj porady dietetyczne dla osób odchudzających się Deser na śniadanie - badania, przepisy Kuchnia Pięciu Przemian - zalety Mikstura na wzdęcia, mikstura na zaparcia - pij napój oczyszający jelita przez 3 tygodnie. Ile schudniesz?

Popularne w tym tygodniu:

Fit kobieta z nadprogramowym tłuszczykiem? Trenerka pokazała, jaka jest prawda Miksuj na zdrowie – owocowe kompozycje na każdy dzień tygodnia