Lewandowski pręży mięśnie na urlopie. Co za sylwetka!

Gwiazdy

GoCranberry – Szampon – włosy cienkie – NOVA Kosmetyki

Mocne włosy to marzenie każdego. Wiadomo, że o ich kondycji w dużej mierze decydują geny – mamy czuprynę „po tacie” albo „po mamie”. Ale sami możemy również wiele zrobić, żeby poprawić ich wygląd. Wypróbujmy naturalnych składników skomponowanych w ...

11 miesięcy temu

GoCranberry – Odżywka do włosów – regeneracja – NOVA Kosmetyki

Nawet najdłuższe i najgęstsze włosy tracą cały swój urok, jeżeli są matowe, przesuszone, łamią się przy byle okazji i mają rozdwojone końcówki. Dlatego musimy pomóc Matce Naturze, która już i tak wiele dla nas zrobiła, obdarzając nas niepowtarzalnym ...

11 miesięcy temu

Krzysztof Golonka: Zawsze imponowali mi Brazylijczycy

Jak zaczęła się jego przygoda z piłką? Kto był pierwszym idolem, a kto został nim zupełnie przez przypadek? O piłkarskich początkach porozmawialiśmy z Krzysztofem Golonką, mistrzem tricków piłkarskich i youtuberem z kanału "Trenuj z Krzychem".

dawno temu

Ulubione sporty polskich gwiazd (WIDEO)

Wśród naszych gwiazd nie brakuje fanów sportu! Ćwiczą w każdej wolnej chwili i dzielą się tym na portalach społecznościowych. Czy to aktywności fizycznej zawdzięczają młody i atrakcyjny wygląd?

dawno temu

Dominika Gwit o kulcie szczupłych i wysportowanych

Czy mija kult wyłącznie szczupłych i wysportowanych ciał? Czy coraz bardziej akceptujemy rubensowskie kształty i mamy więcej tolerancji dla osób, które "z tłuszczykiem" czują się lepiej?

dawno temu
1...45678...9