Światowa czołówka kulturystów na targach Go Active Show 2018!

Międzynarodowe zawody kulturystyczne IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier

To już pewne. Drugą edycję największych w Polsce targów sportowych Go Active Show uświetnią zawody kulturystyczne o międzynarodowej randze. Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitness (IFBB) potwierdziła właśnie, że w dniach 18–20 maja podczas targów Go Active Show odbędą się zawody IFBB Diamond Cup Elite Pro Qualifier. Do Warszawy zjadą więc kulturyści i fitneski z całej Europy, ale nie tylko.

Zawodnicy zmierzą się w 6 konkurencjach: Bikini Fitness Kobiet, Fitness Plażowe Mężczyzn, Fitness Sylwetkowe Kobiet, Kulturystyka Klasyczna Mężczyzn, Kulturystyka Mężczyzn i Fitness Kobiet. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego — członek IFBB — szacuje liczbę uczestników wydarzenia na około 300. Wyniki uzyskane podczas zawodów będą uwzględnione w światowym rankingu zawodników (IFBB World Elite Ranking), prowadzonym przez IFBB.

Międzynarodowa Federacja Kulturystyki i Fitness to największa i najprężniej działająca organizacja w sportach sylwetkowych na świecie. Założona w 1946 roku, skupia 194 państwa z całego świata. Organizuje coroczne mistrzostwa kulturystów amatorów na poziomie światowym, kontynentalnym i krajowym oraz mistrzostwa świata zawodowców (IFBB Elite Pro World Championships), a także wiele innych prestiżowych imprez dla zawodowych kulturystów i fitnesek.

Największe w Polsce Targi Sportowe Go Active Show odbędą się w dniach 18–20 maja 2018 r. w Ptak Warsaw Expo. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej informacji: goactiveshow.pl

Informacja prasowa

Podziel się:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

W życiowej klatce Piękne ciało na lato? Przygotuj się już teraz! Sport Kid Deodorant – skarpetki sportowe dla dzieci – nowe kolory i rozmiary Dlaczego warto zaprzyjaźnić się ze sztangą - korzyści treningu siłowego Sześciopak i brazylijskie pośladki Be! Charlotta Trail – bieg crossowy i Fitness Walking 28.04 w Dolinie Charlotty Jak zachęcić ludzi do uprawiania sportu i poprawienia własnej sylwetki, co nas motywuje? 12. Bieg po Nowe Życie startuje w sobotę 7 kwietnia. Będzie rekordowo! WIDEO: Trening rozciągający z trenerem Gotzem Trampolina fitness- skuteczność potwierdzona efektami Sportowy gwiazdozbiór na największych w Polsce targach sportowych Go Active Show Jak Dr Iliana Ramirez pomoże Ci pozbyć się stresu w zaledwie 5 minut. [Warszawa] Przyjdź i sprawdź bezpłatnie czym jest trening funkcjonalny. Superserie - super efekty! Jak poprawnie ćwiczyć metodą superserii i serii łączonych? FIT Weekend 2018 – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć! Bilety na Go Active Show 2018 już w sprzedaży! Pompki Supermana. Tutorial. Jakie ćwiczenia poprawią sprawność fizyczną w 4 tygodnie! 100 pompek – w końcu weszło! [Plan treningowy] Kiedy warto skorzystać z usług trenera personalnego? Jak mierzyć efekty treningów? Przegląd metod pomiarowych. Jak mierzyć efekty treningów? Przegląd metod pomiarowych. Trening siłowy: negatywne skutki zdrowotne

Popularne w tym tygodniu:

Trwa największa rywalizacja polskich miast! Światowa czołówka kulturystów na targach Go Active Show 2018! Aqua Mania by SAF AQUA® Garage Games - największe zawody crossfitowe w Polsce Ewa Chodakowska trenuje dla Fundacji Ewy Błaszczyk "Akogo?" Jump it! Skaczemy po rekord Guinnessa Wyzwanie Ewy Chodakowskiej - CHODA GAMES Ladies Fight Night Go Active Show gra razem z Olimpiadami Specjalnymi Polska