Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

Koronawirus. Bieganie w maseczce. Czy można trenować na świeżym powietrzu? "Matematyka w biegach rządzi się innymi prawami". Dominika Stelmach o swoich "setkach" Test Coopera Euforia biegacza, czyli dlaczego sport może uzależniać Jak biegać szybciej? 5 sposobów na poprawę tempa biegu Bieganie w tlenie Zalety biegania Maraton - ciekawostki Koronawirus. Niecodzienny wyczyn chińskiego maratończyka. Biegał przez 50 dni... po domu Turbacz Winter Trail - przepiękne widoki i rywalizacja w zimowej odsłonie Zacznij biegać – z przyjemnością! Kacper Mrowiec z rekordem w szybkości zdobycia Korony Gór Polski. Niesamowity wyczyn

Popularne w tym tygodniu:

Jak wybrać najlepsze obuwie do biegania? Rusza Charytatywna 1MILA. Biegaj, pomagaj i wygrywaj!