Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Stretching statyczny przed treningiem - skutki Przegląd butów do biegania. Jaki model wybrać? Jak ćwiczyć fit ball? Efekty fat burning Siostry Bukowskie – polskie gwiazdy fitness Jak odpowiednio dobrać biustonosz sportowy? Przykłady ćwiczeń z togu Płaski brzuch w miesiąc - wyzwanie, zasady, plan treningu Zalety indoor cycling Trening 3x3x30 - zasady, efekty, ćwiczenia na nogi i brzuch Jak spalić najwięcej tłuszczu? „Piwna joga” dla fanów uduchowionej formy aktywności i piwa