Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

Koronawirus. Wizz Air Katowice Half Marathon przełożony na wrzesień "Maraton Warszawski w tym roku się odbędzie". Ważne słowa dyrektora imprezy Słuchawki do biegania. Czym kierować się podczas wyboru? Koronawirus. Parkrun zawiesił cotygodniowe biegi na całym świecie Zakochani na start. Zbliżają się Walentynki Co daje bieganie? Odchudzanie plus 5 innych ogromnych zalet Trening biegacza - na siłowni i w domu. Przykładowy plan dla początkujących i bardziej zaawansowanych Bieganie w maseczce. Lekarz ostrzega. "To może nawet doprowadzić do zaburzeń rytmu serca" Plan treningu interwałowego Nie taki straszny, jak go malują. Sekrety biegu po asfalcie Plan treningowy - bieganie dla początkujących i bieganie interwałowe Mistrzostwa Polski w biegu 24-godzinnym. Mordercza impreza w Pabianicach

Popularne w tym tygodniu:

Buty do biegania dla początkujących – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?