Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

Co jeść po porannym bieganiu? Propozycje na zdrowe i pożywne śniadanie Jak biegać, to razem. Kalendarz największych imprez biegowych Jak powinien nawadniać się biegacz? Pobiegną dla legendy polskiego boksu. I Bieg im. Andrzeja Gmitruka Czy bieganie po plaży jest zdrowe? Słuchawki bezprzewodowe do biegania - jaki model wybrać i czym się kierować? Zalety funkcjonalnej odzieży do biegania Kobiece bieganie - idealny sposób połączenia przyjemnego z pożytecznym Cracovia Maraton przełożony. Bieg odbędzie się jesienią Zimą też można biegać w górach. Druga edycja Łemkowyna Winter Trail Maraton to sztuka picia Pozycje jogi, które sprawią, że będziesz lepszym biegaczem