Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

Bieganie na czczo - spala tłuszcz czy mięśnie? Dwa największe mity o bieganiu na czczo Na Pomorzu uczczą setną rocznicę zaślubin z morzem Półmaraton Gdynia. Organizatorzy MŚ czekają na decyzję rządu. Będzie bieg wirtualny Biegacze zbierają pieniądze na służbę zdrowia. Weź udział w akcji #Daję100% Koronawirus. Bieganie, jazda na rowerze. Sprawdź, czy wolno uprawiać sport w dobie pandemii Kalkulator tempa biegu - co i jak oblicza? Bieżnie do domu - jaką wybrać, gdzie kupić i ile trzeba wydać? Charlotta Trail – bieg crossowy i Fitness Walking 28.04 w Dolinie Charlotty W lesie bez maseczki. Sprawdź, czy wolno biegać i jeździć na rowerze Biegi przełożone przez koronawirusa. Maratony i półmaratony - sprawdź aktualny jesienny kalendarz Rozgrzewka przed bieganiem. Proste ćwiczenia na rozgrzanie Gadżety dla biegaczy - kamizelka, nogawki kompensyjne

Popularne w tym tygodniu:

Po czym można biegać? Najlepsze nawierzchnie do biegania Bieganie w ciąży - 1 trymestr, 2 trymestr, 3 trymestr. Do kiedy można? Trener biegania - czy jest ci potrzebny oraz jak znaleźć tego idealnego?