Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

Sobota z 9. PZU Biegiem po Nowe Życie Pułap tlenowy, czyli VO2Max. Co to jest i jak go obliczyć? Bieganie a odchudzanie Zacznij biegać – z przyjemnością! Nie tylko bieg… Chcieli obiec Polskę, obiegli kulę ziemską. Sukces akcji dla ratowania Biebrzańskiego Parku Narodowego Global Running Day. 3 czerwca obchodzimy święto biegaczy "Maraton Warszawski w tym roku się odbędzie". Ważne słowa dyrektora imprezy Zalety funkcjonalnej odzieży do biegania 212 metrów pod ziemią! Zbliża się niezwykły bieg w Bochni Bieganie w tlenie Maratończyk Marcin Chabowski wrócił do treningów po kontuzji. Pierwszy bieg miał niecodzienny cel