Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

212 metrów pod ziemią! Zbliża się niezwykły bieg w Bochni Maska antysmogowa do biegania - czy potrzebna jest biegaczom? Lasy otwarte. Dominika Stelmach apeluje do biegaczy Ćwiczenia na stopy - rozcziąganie stóp, ćwiczenia na mięśnie stóp nie tylko dla biegaczy Adidas ZX Flux – obuwie sportowe inspirowane kultowym modelem ZX 8000 Biegi przełożone przez koronawirusa. Maratony i półmaratony - sprawdź aktualny jesienny kalendarz Biegacze zbierają pieniądze na służbę zdrowia. Weź udział w akcji #Daję100% Czas na kolejną edycję Biegu Trzech Jezior. Ostatni dzień tańszych zapisów Zrobili to! Silesia Marathon odbył się w czasie pandemii. Udział wzięło ponad 3 tysiące osób Polski lekkoatleta przygotowuje się do maratonu. Ma za sobą specjalny blok treningowy Cracovia Maraton przełożony. Bieg odbędzie się jesienią Maratończyk aresztowany w Kenii. Złamał ograniczenia związane z koronawirusem