Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

Kalkulator biegowy. Po co i jak z niego korzystać? Ty masz pasję, my buty do biegania w terenieMATERIAŁ SPONSOROWANY Ciężki poranek polskiej mistrzyni. "Jeden z najbardziej bolesnych dni" Kolejny Bieg po Nowe Życie już za nami. Zobaczyliśmy ludzi, który dostali drugą szansę Zrobili to! Silesia Marathon odbył się w czasie pandemii. Udział wzięło ponad 3 tysiące osób Bieżnie do domu - jaką wybrać, gdzie kupić i ile trzeba wydać? W sobotę Trójmiejski Ultra Track. Niektórzy przebiegną aż 68 km Jogging - co to jest? Jak zacząć uprawiać jogging i jakie daje efekty? PZU Półmaraton Warszawski za nami Czas na ostateczne rozstrzygnięcia. Finał Grand Prix Krakowa w biegach górskich Trucht - co to jest? Jakim tempem biegać i ile kcal można spalić? Chcieli obiec Polskę, obiegli kulę ziemską. Sukces akcji dla ratowania Biebrzańskiego Parku Narodowego