Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

Koronawirus. Biegacze nie przestają zadziwiać. Maraton pokonał... w salonie Test Coopera Chiński maratończyk przebiegł w domu 50 km. Jest zamknięty z powodu epidemii koronawirusa 12. Bieg po Nowe Życie startuje w sobotę 7 kwietnia. Będzie rekordowo! Sportowe święto w Dzień Kobiet. Bieg Kazików w Radomiu Maraton Tokijski 2020 tylko dla elity. Bieg masowy odwołany z powodu epidemii koronawirusa Bieganie na czczo - spala tłuszcz czy mięśnie? Dwa największe mity o bieganiu na czczo "Matematyka w biegach rządzi się innymi prawami". Dominika Stelmach o swoich "setkach" Skip C - opis ćwiczenia i jego zalety. Dzięki skipom będziesz lepszym biegaczem "Tak szybko biegałem chyba z 10 lat temu". Kwarantanna służy Błażejowi Brzezińskiemu Przegląd butów do biegania. Jaki model wybrać? Bieganie boso - co nam daje?