Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Co to jest okno anaboliczne? Zapalenie mięśni – przyczyny, objawy, leczenie Ćwiczenia sposobem na długie życie BILETY NA ECCO WALKATHON JUŻ W SPRZEDAŻY Rak boi się ruchu! Pamiętajmy o tym nie tylko w październiku. Misty Copeland: droga ku marzeniom Ćwiczenia core stability Tam gdzie kończy się walka z otyłością, zaczyna się batalia o ciało. Stretching dynamiczny i statyczny - zasady, ćwiczenia Stretching statyczny przed treningiem - skutki 5 kobiet, których zdjęcia dodadzą motywacji Gdy smutek czai się za metą - o depresji biegacza słów kilka

Popularne w tym tygodniu:

Trening pośladków. Trzy skuteczne ćwiczenia na jędrne i zgrabne pośladki