Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

Buty do biegania: New Balance 574 Jak wybrać najlepsze obuwie do biegania? Bieganie to jest TO Muzyka do biegania. Czy istnieje coś takiego, jak najlepsza muzyka do biegania? Gdynia i Poznań odwołane. Jaki półmaraton możesz pobiec w najbliższych tygodniach? Koronawirus. Parkrun zawiesił cotygodniowe biegi na całym świecie Koronawirus. Czy można biegać, jeździć na rowerze i na rolkach? Najpierw endorfiny, potem… ból Zrobili to! Silesia Marathon odbył się w czasie pandemii. Udział wzięło ponad 3 tysiące osób Jakie buty sportowe wybrać i czym się kierować przy zakupie? Bieganie z psem dla początkujących. Jakie akcesoria mogą się przydać? Sześciotygodniowy program biegowy dla początkujących