Nietypowy pierścionek dla samotnie biegających kobiet

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi biegać w samotności, ale nie zawsze czujesz się bezpiecznie, ten nietypowy pierścień na pewno przypadnie ci do gustu. Go Guarded to jednak więcej niż tylko ekstrawagancka biżuteria – to plastikowa broń, którą możesz nosić na palcu.

Niejednokrotnie słyszeliśmy o napaściach na samotnie biegające kobiety. Niestety nie każda potrafi obronić się przed atakującym je, często silniejszym napastnikiem. Jeżeli wycieczka do parku w celu zadbania o sylwetkę wiąże się dla ciebie z ogromną dozą strachu, przemyśl wyposażenie się w Go Guarded.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Bieganie:

Chcesz pobiegać? Przeczytaj to zanim wyjdziesz z domuMATERIAŁ PROMOCYJNY Ten trening pomoże biegaczom. Spróbuj marszu siłowego Biegiem przez Amerykę Bieganie to jest TO Jest rekordzistką świata w podwójnym Ironmanie. Odniosła kolejny sukces Koronawirus. Polska para przebiegła maraton... we własnym ogródku Koronawirus storpeduje Cracovia Maraton? 90. MP pod znakiem zapytania Chcesz schudnąć? Biegaj Cracovia Maraton przełożony. Bieg odbędzie się jesienią Sportowe święto w Dzień Kobiet. Bieg Kazików w Radomiu Bieganie na czczo - spala tłuszcz czy mięśnie? Dwa największe mity o bieganiu na czczo "Tak szybko biegałem chyba z 10 lat temu". Kwarantanna służy Błażejowi Brzezińskiemu