Najlepsza sylwetka na świecie? Internet zapłonął
PIOTR BOBAKOWSKI • 2 miesiące temu • 4 komentarzeRenata Nowak nie daje o sobie zapomnieć. Wideo, na którym mistrzyni fitness prezentuje swoją wspaniałą sylwetkę, zrobiło prawdziwą furorę.

"Brak wyników? PRACUJ DALEJ. Złe wyniki? PRACUJ DALEJ. Świetne wyniki? PRACUJ DALEJ. Trochę MOTYWACJI w te ponure dni" - takim wpisem (pisownia oryginalna) powitała fanów na Instagramie Renata Nowak, miss Polski z 2005 i utytułowana zawodniczka Bikini Fitness.
Na zamieszczonym na portalu społecznościowym filmie (patrz poniżej) fitnesska i trenerka personalna prezentuje swoją nienaganną sylwetkę, stojąc przed lustrem.
To jak połączenie kobiecości, seksapilu i efektów ciężkiego treningu. Pod migawką posypały się tysiące "serduszek" i setki komentarzy od internautów.

"Anioł", "Ale ogień", "Piękne ciało", "No to lusterko powiedz przecie, kto ma najlepszą sylwetkę na świecie? Jesteśmy zgodni, ty Renatko", "To bezczelność tak wyglądać" - pisali fani, którzy byli pod wrażeniem prezencji modelki.
Nowak może pochwalić się sukcesami na arenie międzynarodowej. Jest dwukrotną mistrzynią Europy w Bikini Fitness. Na koncie ma też dwa złote medale w rywalizacji na scenie krajowej.
Jak prawidłowo wykonać plank? Ćwiczenie prezentuje trenerka z Calypso Fitness Club. Zobacz!

Polecane przez autora:
- Jaki brzuch! Lawina komentarzy pod zdjęciem Szostak
- Co za widok! Polka pozowała na rajskiej plaży
- Był dwa dni "na pompie". Niesamowity efekt
Ten artykuł ma 4 komentarze
Pokaż wszystkie komentarze