W poszukiwaniu smaku i zdrowia z Trenerką Zdrowej Diety

Podziel się:

ODCINEK 5: W poszukiwaniu smaku i zdrowia z Trenerką Zdrowej Diety – Podróż smakowa z rybką i barem sieciowym w tle

Następny piątek i nasze spotkanie. Zdrowia i fajnego lokalu postanowiłam poszukać tym razem w Gdyni. Wraz z moim mężem, na luzie, by odpocząć od trosk codzienności i pracy wybraliśmy się do kina. Jednak przed nim trzeba było nasycić głód. Tym razem więc trafiliśmy w centrum handlowym do szybkiej restauracji rybnej.

ODCINEK 4: W poszukiwaniu smaku i zdrowia z Trenerką Zdrowej Diety – Karpacz na słodko !

Dzisiaj witam Was kochani czytelnicy w nietypowym stylu i bardzo zaskoczę tym jaki będzie to odcinek. Owszem będzie to podróż kulinarna. Jednak połączona z pasją sportu w tle, z pięknymi górami jakimi jest Śnieżka oraz z grzechem cudownych słodkości. Grzesznymi kaloriami, a jednak w tym przypadku mam usprawiedliwienie tego czasu pokusy jakiemu nie mogłam się oprzeć podczas podróży po pięknym zakątku Polski jakimi są Sudety Zachodnie. Dlaczego bomba kaloryczna będzie głównym bohaterem ? O tym poniżej przeczytacie. Zapraszam Was serdecznie do Karpacza.

ODCINEK 3: W poszukiwaniu smaku i zdrowia z Trenerką Zdrowej Diety - KUCHNIA FRANCUSKA POLSKIM OKIEM WIDZIANA…

Nasze smaki i podróże kulinarne rozpoczęliśmy w Polsce. Dwa odcinki moich reportaży wywołały miły odzew i dziękuję za to. Jeszcze bardziej z pasją i motywacją piszę dla Was. Dzisiaj odwiedzimy kraj niedaleki nam. Jest tam dużo polskich klimatów. Na odmianę okiem Polki, a będzie to moja koleżanka Agnieszka przedstawię Wam z punktu widzenia właśnie Polaka francuskie klimaty smakowe te zdrowe i zasługujące na uwagę. To co na co dzień jedzą, jak jest klasycznie w restauracjach. Jakie mają zwyczaje Francuzi ? Odkryjemy zdrowe aspekty kuchni francuskiej. Przekonacie się jak niezwykłe, a zarazem bardzo fajnie, zdrowo skomponowane jedzą posiłki. Więc Viva la France ☺ !!

ODCINEK 2: W poszukiwaniu smaku i zdrowia z Trenerką Zdrowej Diety - FIT AND GREEN, SOPOT (Warszawa, Kielce)

Witajcie ponownie w drugim odcinku moich podróży po zdrowe, smaczne jedzenie. Najpierw była Warszawa. Nasza stolica. Teraz mój ukochany Sopot - moje rodzinne miasto. Zapraszam Was dzisiaj do tego cudownego malowniczego miejsca.

ODCINEK 1: W poszukiwaniu smaku i zdrowia z Trenerką Zdrowej Diety - SZARA EMINENCJA

Dzisiaj zaczynam ... Mój debiut pisarski jeżeli chodzi o reportaż kulinarno-podróżniczy. To pierwszy odcinek cyklu podróży ze smakiem, pasją i zdrowiem. Dlaczego takie połączenie ?