Warianty mostka gimnastycznego

Mostek gimnastyczny to ćwiczenie wzmacniające mięśnie pleców i uelastyczniające kręgosłup. Wykonuje się je w ramach zajęć jogi, fitnessu i podczas aerobiku. Oprócz klasycznego mostka z leżenia możemy wykonywać mostek ze stania (przeznaczony dla osób zaawansowanych) i mały mostek (dla osób początkujących).

Ćwiczenia na różne partie ciała


Zobacz również: Zapomnij o nudzie na fitnessie - ćwicz bokwę

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Ryż, cena, policja, mięso – co mają ze sobą wspólnego? Najlepsze ćwiczenia na triceps dla kobiet i mężczyzn Najlepsze fryzury na siłownię Dlaczego nie ćwiczymy? Najczęstsze wymówki Sauna - przed czy po treningu? Tak ćwiczą sławne modelki Jak ćwiczy Bianca Anchieta – trenerka i modelka bikini fitness? Skok po szczupłą sylwetkę: jumping fitness Mostek gimnastyczny. Jak prawidłowo go zrobić? Tour de Pologne w liczbach - podsumowanie 73. edycji wyścigu Jak skompletować strój sportowy? Ćwiczenia na klatkę piersiową z wykorzystaniem sprzętu Pompki, dipy, rozpiętki. Ćwiczenia na klatkę piersiową w domu Jak i kiedy ćwiczyć w ciąży Trening Chudotwórcy - Konrada Gacy Rodzaje ćwiczeń na mięśnie brzucha Klasyczne, skośne, na stojąco. Warianty ćwiczeń na mięśnie brzucha Zalety treningu objętościowego Trening objętościowy - alternatywa dla treningu siłowego Antyczna idea ruchu przetrwa? Czego słuchać podczas marszu, truchtu i biegu? 10 piosenek, które sprawią, że będziesz biegać szybciej #fitmama - nowy trend na Instagramie Rezultaty ćwiczeń na barki

Popularne w tym tygodniu:

Gdy nie mam ochoty na trening..., czyli jak wytrwać w postanowieniach noworocznych? Trening - kiedy zaczyna się spalanie tłuszczu? Duże bicepsy w 3 prostych ruchach! 7 najczęstszych błędów popełnianych na siłowni Najlepsze ćwiczenia na triceps dla kobiet i mężczyzn Ćwiczenia na uda - jak wysmuklić ich wewnętrzną stronę Kiedy można wrócić do ćwiczeń po porodzie? Najlepsze piosenki do ćwiczeń według użytkowników Spotify Kontrola sylwetki Ćwiczenia weekendowe również obniżają ryzyko zgonu Ćwiczenia na siłowni, które poprawiają zły humor Ryż, cena, policja, mięso – co mają ze sobą wspólnego?