Ewa Chodakowska – trenerka wszystkich Polek

Zdaniem Ewy Chodakowskiej, aby uzyskać szczupłą sylwetkę, należy regularnie, najlepiej codziennie, ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. W jej ślady poszły tłumy kobiet, które borykały się z nadwagą. Udział w warsztatach lub samodzielne treningi w domu i zmiana sposobu żywienia sprawiły, że dziś cieszą się zgrabnymi sylwetkami. Chodakowska zmotywowała je do pracy nad swoimi ciałami.

Ewa Chodakowska / Instagram Ewy Chodakowskiej

Choć Ewy Chodakowskiej fankom fitnessu nie trzeba przedstawiać, warto przypomnieć, że jest to trenerka personalna, która ukończyła Pilates Academy Athens i IAFA College Athens w Grecji.

Chodakowska urodziła się w Sanoku, w 1982 roku. Od 2013 roku jest mężatką. Jej partner to Lefteris Kavoukis – jeden z najbardziej znanych trenerów osobistych w Grecji. Trenerka fitness ma nienaganną figurę. Jej wymiary to 87 – 65 – 89. Przy wzroście 166 centymetrów waży 54 kilogramy.

Ewa Chodakowska wydała kilkanaście płyt DVD z zaproponowanymi przez siebie treningami, m.in.: „Skalpel”, „Killer”, „Turbo Spalanie”, „Secret” i „Turbo Wyzwanie”, a także kilka książek o zdrowym trybie życia, m.in.: „Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską”. Ponadto pełni funkcję redaktor naczelnej miesięcznika lifestyle’owego „Be Active. Dietetyka & Fitness”.

Jest też prowadzącą program „Be Active. Ewa Chodakowska”, w którym prezentowane są ćwiczenia fitness i przepisy na zdrowe potrawy. Oprócz tego Chodakowska jest autorką diety Be Diet, której stosowanie ma zwiększyć efekty osiągane dzięki zaproponowanym zestawom ćwiczeń.

Zobacz również: Zapomnij o nudzie na fitnessie - ćwicz bokwę

Chodakowska prowadzi ogólnopolskie warsztaty fitness wraz z trenerami z innych dyscyplin fitness: treningu funkcjonalnego, zumby, dance, jogi. Podczas spotkań można zasięgnąć porady dietetyka i uczestniczyć w treningu z udziałem specjalistów.

Pod okiem Ewy Chodakowskiej schudło wiele kobiet, które ćwiczyły, śledząc jej ruchy w filmach na płytach DVD z autorskimi programami fitness, a także wzięły udział w projekcie metamorfoz. W trakcie tygodniowego turnusu uczestniczki realizują program ćwiczeń obejmujący: zajęcia jogi, nordic walking, trening na sali. Nad prawidłowym odżywianiem się czuwa dietetyk.

Filmy z ćwiczeniami Chodakowskiej cieszą się popularnością ze względu na motywujące hasła, które trenerka kieruje do ćwiczących osób, na przykład: „jestem z Ciebie dumna” lub „stać Cię na więcej”. W ten sposób czujemy się tak, jakbyśmy ćwiczyły z trenerem personalnym u boku.

Co ciekawe, Chodakowska zdobyła rekord Guinessa. W jaki sposób? Zorganizowała największy otwarty trening fitness.

Ewa Chodakowska jest wzorem do naśladowania dla rzeszy Polek. Jej profil na Facebooku śledzą niemal 2 miliony osób, zaś konto w serwisie społecznościowym Instagram obserwuje 765 tysięcy osób. Na tym ostatnim możemy oglądać zdjęcia z warsztatów, filmiki z treningów oraz fotografie dokumentujące metamorfozy kobiet, które ćwiczyły razem z tą trenerką fitness.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Jak spalić więcej kalorii ćwicząc na bieżni? Cool down, czyli jak uspokoić organizm po treningu? 10 zalet jazdy na rowerze Najważniejsze zasady po bieganiu, o których musisz pamiętać Najczęstsze błędy po treningu 8 sposobów, by szybciej schudnąć jeżdżąc na rowerze Imbir najlepszy na ból mięśni Cardio killer - trening, dzięki któremu osiągniesz sylwetkę marzeń Produkty, dzięki którym wyrzeźbisz mięśnie HIIT – trening dla profesjonalnych sportowców Polki, których zdjęcia oglądają tysiące osób Najlepsza godzina na trening? Kiedy trenować? Trening w parze - zalety Tabata - szybki sposób na pozbycie się cellulitu Co stanie się z twoim ciałem, gdy na pewien czas zrezygnujesz z ćwiczeń? Ćwiczenia dopasowane do typu osobowości Ćwiczenia wyszczuplające nogi dla kobiet Najlepsze ćwiczenia na podniesienie biustu Face fitness? Twoja cera też może być fit! 12 ZASAD TRENINGU, KTÓRE ZWIĘKSZĄ JEGO EFEKTYWNOŚĆ 5 sposobów, aby pozbyć się boczków Najczęstsze problemy ze skórą osób, które regularnie trenują Cel – wyznanie prawdy samemu sobie

Popularne w tym tygodniu:

10 zalet jazdy na rowerze 5 powodów, dlaczego crossfit jest lepszy od tradycyjnych ćwiczeń na siłowni Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Co jeść przed i po wieczornym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Najczęstsze błędy po treningu Jak spalić więcej kalorii ćwicząc na bieżni? Najważniejsze zasady po bieganiu, o których musisz pamiętać Skalpel. Rezultaty treningu z Ewą Chodakowską Co jeść przed i po porannym treningu? Wskazówki Ewy Chodakowskiej Dlaczego ćwiczenia na pusty żołądek pozwalają spalić więcej tłuszczu? Domowe sposoby na zakwasy - prysznic, dieta, masaż Cool down, czyli jak uspokoić organizm po treningu?