Monitor aktywności Garmin Vivofit® 3 – bransoletka dla aktywnych

Chcesz wiedzieć, jaki dystans pokonałeś i ile kalorii spaliłeś? Pomoże ci monitor aktywności Garmin Vivofit® 3, który sam rozpoznaje rodzaj ćwiczeń i uruchamia się, kiedy tylko zaczynasz trening. Dzięki inteligentnej bransoletce można śledzić postępy i wyznaczać sobie nowe cele.

Garmin.com

Opaskę Garmin Vivofit® 3 można nosić przez całą dobą. Urządzenie automatycznie rozpoznaje rodzaj wykonywanej aktywności w danej chwili, czyli np. chodzenie, bieganie, pływanie czy jazdę na rowerze. Opaska jest wodoszczelna, dlatego można nie zdejmować jej pod prysznicem i nosić na basenie, aby sprawdzić, ile kalorii można spalić podczas pływania.

Wszystkie informacje na temat aktywności są zapisywane i można je śledzić, korzystając ze specjalnej aplikacji Garmin Connect umożliwiającej dzielenie się wynikami z innymi i planowanie kolejnych treningów.

Opaska motywuje do bardziej aktywnego trybu życia – posiada pasek ruchu i alerty dźwiękowe, które przypominają, że zbyt długo siedzimy bezczynnie. Jeżeli przez godzinę nie ruszaliśmy się, bransoletka będzie co 15 minut informować, że czas wstać i pospacerować.

Monitor aktywności Garmin Vivofit® 3 mierzy liczbę kroków, spalonych kalorii, pokonany dystans, czas intensywnej aktywności, a także pokazuje aktualny czas. Dodatkowo sprawdza również, ile odpoczywaliśmy.

Producent zapewnia, że bateria wystarcza aż na rok codziennego monitorowania aktywności. Opaska dostępna jest w kolorze czarnym i białym, kosztuje 529 złotych. Można również kupić zestaw dwóch zdobionych bransoletek w cenie 629 złotych.

Zobacz również: Zapomnij o nudzie na fitnessie - ćwicz bokwę

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Ćwiczenia i trening:

Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu Magnez a mięśnie Cool down, czyli jak uspokoić organizm po treningu? Najczęstsze błędy po treningu Produkty, dzięki którym wyrzeźbisz mięśnie Cel – wyznanie prawdy samemu sobie Bieganie z głową... Dlaczego nie powinniśmy rezygnować z rozgrzewki? Jak prawidłowo rozpocząć trening? Nowa kolekcja odzieży sportowej Nike Tech Knit Adidas PureBOOST X – tylko dla kobiet Jak zacząć ćwiczyć i jeść zdrowo? Terapia niedociśnienia tętniczego Przyczyny niewydolności krążenia Objawy chorób układu krążenia Niedociśnienie tętnicze – przyczyny, objawy, leczenie Fakty i mity na temat jogi Nerwica serca – jak ją rozpoznać i leczyć? Najczęstsze choroby układu krwionośnego i układu krążenia Obalamy mity na temat jogi Leczenie nadciśnienia tętniczego opornego Jak wygląda leczenie po zawale serca? Jak krąży krew? Wpływ jogi na kręgosłup Stepy do ćwiczeń – czy dla każdego?

Popularne w tym tygodniu:

Ćwiczenia Ewy Chodakowskiej na wewnętrzną część ud 3 ćwiczenia na brzuch, które dają szybkie rezultaty. Zastosuj ten plan w domu. Wystarczy 10-15 minut Co się stanie, gdy będziesz jadł dwa banany dziennie? Poznaj przepis na najlepszy koktajl po treningu 7 najlepszych treningów na zgrabne pośladki 5 popularnych przekąsek po treningu, które tuczą 6-minutowy trening Ewy Chodakowskiej na boczki Tabata dla początkujących NIE ISTNIEJE Przysiady – prawidłowe wykonanie Ćwicząca mama jest po prostu sexy... 4 najlepsze sporty dla kobiet Produkty, których nigdy nie powinieneś jeść przed treningiem